Skontaktuj się z nami

    Zapraszamy do zakupów na naszej stronie! New York Yankees to wyjątkowa marka. Słynne logo, które niegdyś było znane przede wszystkim dzięki popularnym czapkom, dziś zaczyna funkcjonować w znacznie szerszym kontekście.

    Wiecie, że wspomniane logo NYY powstało już w 1909 roku? Oczywiście, na przestrzeni lat zmieniało swój kształt czy kolorystykę, ale finalnie forma, którą znamy dziś, została wymyślona jeszcze na początku XX wieku. Kilkadziesiąt lat wystarczyło, by New York Yankees stało się marką, o której słyszał praktycznie każdy z nas. Dane mówią zresztą za siebie – 90% to wskaźnik rozpoznawalności marki. NYY już od dawna nie jest kojarzone wyłącznie z baseballem. Teraz to ponadczasowy symbol nierozerwanie związany z modą. Każdy z nas pamięta czapki baseballówki z logo Yankesów. Obecnie możemy poszerzyć świadomość o tej marce między innymi dzięki wyjątkowym okularom, które – mamy nadzieję – dorównają popularnością czapkom.

    Okulary New York Yankees to propozycja bezkompromisowa. Jeśli cenicie sobie jednocześnie wyjątkową funkcjonalność przy zachowaniu estetyki na najwyższym poziomie, to naprawdę trudno o lepsze modele. Zwracamy uwagę na różnorodność, ale jednocześnie dbamy o to, by każda para okularów była przy tym wykonana z najwyższej jakości materiałów. Tylko dzięki temu możemy zaproponować klientom trwałość i użyteczność. Oczywiście, kwestie estetyczne również mają znaczenie. Oprawki w pewnym sensie określają nasz styl, a przynajmniej wydobywają z niego to, co najlepsze. Warto więc zadbać o to, by były rzeczywiście w pełni dostosowane do tego, co lubimy najbardziej.

    Lubicie proste oprawki w klasycznych kolorach, na przykład w czerni i granacie? Żaden problem – mamy takie  modele w ofercie. A może cenicie sobie odrobinę ekstrawagancji i chętnie stawiacie na wzorzyste połączenia? Po prostu sprawdźcie naszą ofertę i wybierzcie to, co najbardziej przemawia do Waszej wyobraźni. W New York Yankees nie ma miejsca na półśrodki. Stawiamy na najlepszą jakość i niebanalną atrakcyjność!