Historia-Marki-New-York-YankeesKolekcja
Słynne logo marki jest znaczkiem nadającym miejski szyk. Inicjały NYY są subtelnie zaznaczane na produktach tej marki. Logo jest wspaniałym wykończeniem największej jakości materiałów i eleganckich kolorów. Kolekcja skierowana jest głównie do płci męskiej, ale wiele modeli w ofercie jest uniwersalna i może zadowolić zarówno Panów jak i Panie. Detale czynią kolekcję NYY różnorodną. Zwracają uwagę monogramy o odmiennym kolorze czy dwukolorowe gumowe zauszniki. Wszystko to czyni że wybór oprawek jest duży i odważny.


Popularność marki
The New York Yankees jest popularną marką odzieży miejskiej szytej seryjnie. New York’s jest najbardziej znaną drużyną baseballową i jest częścią najważniejszej amerykańskiej Ligii baseballu – MBL od 150 lat. W MBL uczestniczy 30 drużyn. Każdy zespół ma swoją własną odrębną markę. Najbardziej znane stały się ikonami amerykańskiej mody. New York Yankees zajmuje czołową pozycję.

Inspirowana kulturą amerykańską marka New York Yankees wywarła wpływ na cały świat mody. Każdy nosi swoje czapki. Uwielbienie marki spowodowało, że stała się ona częścią kultury młodzieżowej. Jest ona znana szczególnie wśród młodzieży. Cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Wskaźnik rozpoznawalności wynosi 90%. Logo NYY należy do najlepiej rozpoznawalnych w świecie sportu. Niepowtarzalny styl New York Yankees prezentuje szeroka gama towarów: czapki, odzież, obuwie i okulary.