HISTORIA MARKI

Wiecie, że wskaźnik rozpoznawalności logo NYY wynosi 90%? Nic dziwnego – wiele pokoleń wychowywało się w czasach, gdy Yankesi zawładnęli już codzienną modą. Szał ten rozpoczął się już 150 lat temu, bowiem wtedy powstała najbardziej znana drużyna baseballowa, czyli New York’s. Inspiracja częścią tej amerykańskiej ligi baseballu szybko dała się zauważyć w modzie, gdy na cześć drużyny zajmującej czołową pozycję w rankingach stworzono markę The New York Yankees. Tak rozpoczęła się moda na słynne czapki baseballówki, które obecnie są już niemal legendą. Warto jednak wiedzieć, ze marka NYY to znacznie więcej  niż tylko czapki. Obecnie produkuje się również odzież, obuwie, a także akcesoria – w tym nasze wyjątkowe okulary.

NYY okulary baner

POZNAJ YANKEES

Okulary New York Yankees to:

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Ubrania szyte seryjnie przez NYY od lat cieszą się dużą popularnością między innymi z uwagi na ich znakomite wykończenie. Podobnie jest zresztą z okularami – bardzo zwracamy uwagę na detale, by móc zaproponować klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Każdej parze okularów towarzyszy logo NYY, ale jest ono na tyle subtelne, że nie tworzy efektu „przerostu formy nad treścią”.

RÓŻNORODNOŚĆ

Oprawy klasyczne czy wzorzyste? Odrobina ekstrawagancji czy zachowawczość? Niezależnie od tego, jakimi formami inspirujecie się w życiu, w sklepach z produktami New York Yankees zawsze znajdziecie coś dla siebie. Cenimy sobie rozwiązania, które nie będą się nudzić nawet przy codziennym użytkowaniu. Okulary mogą podkreślać naturalne piękno i jednocześnie nadać twarzy wyrazistości.

PONADCZASOWOŚĆ

Nie dziwi nas fakt, że NYY to już niemalże marka ikoniczna. Przez wiele lat Yankesi docierali na ulice nawet tam, gdzie baseball nie jest najpopularniejszym sportem. Nie zmienia to faktu, że dziś praktycznie każdy potrafiłby wskazać, czyje logo tak często pojawia się na baseballówkach. Z tego względu jesteśmy pewni, że reprezentujemy firmę ponadczasową, która niezależnie od dekad, wciąż cieszy się uznaniem i pozostaje częstym wyborem wśród konsumentów.

Kolekcja

Słynne logo marki jest znaczkiem nadającym miejski szyk. Inicjały NYY są subtelnie zaznaczane na produktach tej marki. Logo jest wspaniałym wykończeniem największej jakości materiałów i eleganckich kolorów. Kolekcja skierowana jest głównie do płci męskiej, ale wiele modeli w ofercie jest uniwersalna i może zadowolić zarówno Panów jak i Panie. Detale czynią kolekcję NYY różnorodną. Zwracają uwagę monogramy o odmiennym kolorze czy dwukolorowe gumowe zauszniki. Wszystko to czyni że wybór oprawek jest duży i odważny.

Popularność marki

The New York Yankees jest popularną marką odzieży miejskiej szytej seryjnie. New York’s jest najbardziej znaną drużyną baseballową i jest częścią najważniejszej amerykańskiej Ligii baseballu – MBL od 150 lat. W MBL uczestniczy 30 drużyn. Każdy zespół ma swoją własną odrębną markę. Najbardziej znane stały się ikonami amerykańskiej mody. New York Yankees zajmuje czołową pozycję.

Inspirowana kulturą amerykańską marka New York Yankees wywarła wpływ na cały świat mody. Każdy nosi swoje czapki. Uwielbienie marki spowodowało, że stała się ona częścią kultury młodzieżowej. Jest ona znana szczególnie wśród młodzieży. Cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Wskaźnik rozpoznawalności wynosi 90%. Logo NYY należy do najlepiej rozpoznawalnych w świecie sportu. Niepowtarzalny styl New York Yankees prezentuje szeroka gama towarów: czapki, odzież, obuwie i okulary.

Historia-Marki-New-York-Yankees

Okulary korekcyjne New York Yankees są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku.
Reklama prowadzona jest przez: Blick-Punkt Henryk Makowski.
Producent: Opal Demetz